הצוות שלנו

דירקטוריון תיקון עולם

הכירו את חברי הדירקטוריון שלנו בתיקון עולם

אלוף (מיל.) איתן בן-אליהו

יו"ר דירקטוריון

אלוף (מיל.) איתן בן-אליהו

יו"ר פעיל בחברה ונשיא המכללה הבינלאומית לטייס. במשך 38 שנות שרות בחה"א הישראלי הוא שרת כטייס קרב ובשנת 1996 הוא מונה למפקד חיל האוויר, תפקיד אותו מילא משך ארבע שנים. במשך שנות פעילותו בעולם העסקי, היה שותף מייסד של East West Ventures Ltd, שותף מייסד של חברת Sentry Technology Group (STG) שפעלה בארה"ב ובישראל שאת מניותיו בחברה הוא מכר בשנת 2006 בהצלחה. איתן היה יו"ר חברת הסייבר קרונוס, דירקטור בקרן גידור דיימוד שבסיסה בשוויץ ובסינגפור. יו"ר פעיל בחברת Aeronautics Ltd מתעשיית המל"ט, תחת הנהגתו, בשנת 2017 הנפיקה את מניותיה בבורסה בישראל לפי שווי 1 ביליון שקל. בן אליהו בוגר תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן והשלים את לימודי תואר שני (ללא דיפלומה) ביחסים בן לאומיים ואסטרטגיה באוניברסיטת תל אביב, הוא גם בוגר התוכנית המתקדמת לעסקים באוניברסיטת הרווארד בבוסטון.

ארז נבון

דירקטור

ארז נבון

שותף לפעילות של קבוצת קנדה ישראל ומייסד קבוצת טרה הפעילה במגוון פרויקטים בתחום הנדל"ן בארץ ובחו"ל. בעברו כיהן במועצות מנהלים של מספר חברות פרטיות וציבוריות, לרבות בנק החקלאות והכשרת הישוב מלונות. החל את דרכו היזמית כעוזרו ויד ימינו של התעשיין סטף ורטהימר. בוגר תואר במשפטים מהאוניברסיטה העברית ותואר מוסמך (MBA) בתוכנית משותפת לאוניברסיטאות תל אביב ונורת'ווסטרן בשיקגו.

פרופ' יצחק אשכנזי

דירקטור

פרופ' יצחק אשכנזי

רופא ומומחה בינלאומי לניהול ומנהיגות במצבי משבר, חוסן קהילתי, אפידמיולוגיה ואירועים רבי נפגעים. בעל ניסיון מקצועי ואקדמי נרחב. הוא נחשב לאחד המומחים המובילים בעולם בתחום הטיפול במצבי חירום ואסונות המוניים.

דן אנג'ל רפאל

דירקטור

דן אנג'ל רפאל

מנכ"ל 'הרצליה מדיקל סנטר' מאז 2016. החל את דרכו במדיקל סנטר לפני 28 שנה, בהמשך שימש במשך 12 שנה כעוזר כלכלן וככלכלן בתאגיד הבריאות של בית החולים הממשלתי שיבא (תל השומר) וסמנכ"ל השיווק של רשת אסותא במשך-15 שנה. בוגר תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

הנהלת תיקון עולם

הכירו את צוות הניהול שלנו בתיקון עולם

רו"ח ליעד ענני

סמנכ"ל כספים

רו"ח ליעד ענני

בעברו, ליעד כיהן כחשב קבוצת מליבו ישראל בע"מ ומנהל כספים של חברות נוספות בקבוצת עזריאלי וחברות ציבוריות נוספות. כיהן כמבקר תיקים בפירמת רו"ח 'סומך חייקין' וכלכלן בהתאחדות התעשיינים ובלשכת התיאום של הארגונים הכלכליים. בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים וראיית חשבון באונ' בר אילן ובוגר קורס הדירקטורים בתעשייה של התאחדות התעשיינים.

יפעת קריב

מנכ"לית

יפעת קריב

ח"כ לשעבר בכנסת ה-19 מחוקקת חוק הסרטונים והחוק לייצוג הולם לנשים ברשויות המקומיות. ב-2019 מונתה לתפקיד מנכ"לית קנביט שיצאה להנפקה באותה השנה והובילה את רכישת חברת תיקון עולם. עד 2019 כיהנה במגוון תפקידים, ביניהם, VP פיתוח עסקי בקבוצת דנאל, ראש אגף צעירים במשרד לפיתוח הנגב והגליל, ראש מערך החינוך והרווחה במרכז השלטון המקומי, מנהלת תחום צעירים ג'וינט ישראל ומפתחת מרכזי הצעירים, קהילות וניידות ילדי הלילה של ג'וינט ישראל ועמותת על"ם.  בעלת תואר ראשון ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית בהצטיינות מבר אילן. פעילה חברתית וחברה במועצת העיר הוד- השרון. כיום יו"ר פורום הקנאביס הרפואי בהתאחדות התעשיינים.

ד"ר ליהי בר-לב שליידר

מנהלת המו"פ ומייסדת מחלקת המחקר

ליהי בר-לב שליידר

ליהי ראש מחלקת המו"פ, מובילה את המחקרים הקליניים שלנו, תחום איסוף נתונים וניהול מאגרי מידע, אנליזה, ופיתוח של מוצרים, במטרה להגיע למוצרי קנאביס ברמה הגבוהה ביותר, תוך עריכת שיתופי פעולה חדשניים ופורצי דרך בתחום. ליהי דוקטורנטית באפידמיולוגיה במרכז למחקר קליני במרכז הרפואי סורוקה ובאוניברסיטת בן גוריון, בהנחייתם של פרופ' ויקטור נובק ופרופ' רפאל משולם, אבי מחקר הקנאביס הרפואי.

ד"ר שני כרמי

ראש מנהל רפואי

ד"ר שני כרמי

אחראית על הקשרים הרגולטוריים והרוקחיים של החברה עם משרד הבריאות, עם לקוחות ועם ספקים. כרוקחת החברה וכחלק מצוות אבטחת האיכות, מוודאת שמוצרי החברה מיוצרים, מאוחסנים ומובלים בתנאים תקינים, בודקת תקינות אצוות לפני שחרורן לשיווק ונותנת ייעוץ מקצועי לכל מחלקות החברה. ד"ר כרמי היא רוקחת וחוקרת מנוסה, בעלת תואר ראשון ושני מביה"ס לרוקחות באוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שלישי מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת בר-אילן עם התמחות בפרמקולוגיה ובפרמקוגנומיקה. שני מביאה מניסיונה מתחום פיתוח התרופות בכל שלביו לטובת קידום מדיקליזציה אופטימלית של מוצרי תיקון עולם-קנביט.
whatsapp

תודה על הגשת מועמדותך, במידה וקורות החיים ימצאו רלוונטיים ניצור קשר. בהצלחה!