חוות הגידול

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin

תיקון עולם שמה לה למטרה להיות פורצת דרך בתחום הטיפוח, הריבוי והגידול של הגנטיקה, החקלאות והחדשנות בתעשיית הקנאביס הרפואי ולשם כך משקיעה משאבים רבים במחקר ופיתוח, מדע וטכנולוגיה.

החברה בעלת כושר ייצור שנתי של מעל 5 טון בשנה ובשנת 2021 צפויה להפיק כ-8 טון בשתי חוות הגידול והריבוי בעמק יזרעאל ובסמוך לים המלח. 

מתקני החברה הינם המתקדמים ביותר בתעשיית הקנאביס הרפואי, החל מבתי צמיחה מבוקרי אקלים עם אמצעי איטום וסניטציה ייחודיים ועד למערכות חישה מרחוק למניעת מגע והקפדה על מערך הסניטציה.

מערך הגידול מצויד במגוון רחב של אמצעי גידול מדייקים וממוחשבים, מערכות השקיה מתוחכמות המאפשרות שליטה ואף יכולות לייצר פורמולציות דישון ייחודיות ובלעדיות, מערכות בקרה תהליכית לשליטה ובקרה אנליטית על כל תהליך הגידול משתיל צעיר ועד צמח בוגר.

חוות הגידול מתוכננות ומותאמות הנדסית ותהליכית כמפעלי תרופות ובעלות יכולות מתקדמות של שליטה, בקרה וניטור 24/7 לצורכי עקיבות והדירות של חומרי הגלם המיוצרים.

היכולות יוצאות הדופן של מתקני העיבוד, הייבוש והאריזה הינן שילוב של ידע וניסיון עתיר שנים בשילוב עם טכנולוגיות קצה בתחום הנדסת מיזוג וסינון אויר. בזכות יכולות אלו מתקני החברה מותאמים לתקן האירופאי המחמיר EU-GMP לתעשייה הפרמצבטית.

רמתם של מתקני הגידול מאפשרת גידול רציף לאורך כל השנה ובאיכות שאין שניה לה הודות לחומר האנושי עתיר הניסיון, שיתוף פעולה עם גורמים אקדמאיים וטכנולוגיות עילית מתקדמות.

מתקני החברה פותחו והוקמו על מנת לתת מענה לתקני האיכות המחמירים בעולם כאשר המדיניות היא: "אין פשרות בנושאי איכות ובקרה תהליכית".

מאז הקמתה שואפת ופועלת תיקון עולם למימוש מלוא הפוטנציאל הטיפולי הגלום בצמח הקנאביס, ובהתאם נמנית החברה בין מובילות המחקר והפיתוח של עולם הקנאביס הגלובלי, בכל הקשור בצמח עצמו ובתכונותיו. 

מערך המו"פ הגנטי והשבחת הזנים 

מאז הקמתה שואפת ופועלת תיקון עולם למימוש מלוא הפוטנציאל הטיפולי הגלום בצמח הקנאביס, ובהתאם נמנית החברה בין מובילות המחקר והפיתוח של עולם הקנאביס הגלובלי, בכל הקשור בצמח עצמו ובתכונותיו. 

תיקון עולם היא החברה הראשונה בארץ שהחלה מחקר ופיתוח בתחום הגנטיקה של צמח הקנאביס. בהתאם לכך מערך הפיתוח הגנטי של החברה צבר ידע וניסיון רב, תוך השבחה גנטית חלוצית, מתקדמת, טבעית וחכמה, לפיתוח זני קנאביס רפואי איכותיים ומובילים, בעלי אפקטיביות טיפולית ייחודית וגבוהה.  

במערך הפיתוח של החברה, מפותחים 'כלים גנטיים' מתקדמים ומגוונים, לאפיון גנטי מקיף וחכם של צמח הקנאביס על מגוון זניו ותכונותיו, במטרה לאפשר בקרה, וודאות מוגברת והבנה עמוקה ביותר של הצמח. 

עשית כבר לייק לעמוד הפייסבוק שלנו?

whatsapp

תודה על הגשת מועמדותך, במידה וקורות החיים ימצאו רלוונטיים ניצור קשר. בהצלחה!