בואו לצמוח איתנו

ולהתאהב כל יום מחדש

לקום בבוקר עם משמעות

ללמוד כל יום משהו חדש

להשפיע על איכות חיים של אנשים

מי אנחנו

משנת 2006 אנחנו מגדלים את צמח הקנאביס במטרה לעזור לכל המטופלים שלנו  לשמור על איכות חיים טובה לצד הסימפטומים מהם הם סובלים. 

הצלחנו לסלול את הדרך של תעשיית הקנאביס פה בישראל 
בזכות הזנים, המחקרים, הליווי וההדרכה של המטופלים
ובראש ובראשונה בזכות האנשים שהם הלב הפועם של התעשייה שלנו.

מה אנחנו עושים

כחלוצי הקנאביס הרפואי בישראל, אנחנו מחזיקים בכל שרשרת הערך,ממחקר ופיתוח דרך גידול הצמח, בדיקות מעבדה, מיצוי שמנים ואריזה,הפצה, שיווק ליווי והדרכת מטופלים.
כל חטיבה מתמקצעת בתחומה. יחד אנחנו מעניקים את הטיפול האפקטיבי ביותר, בזכות המותגים שלנו, בעלי ערך ומוכחים קלינית כיעילים ומשפרים איכות חיים.

למה אנחנו עושים את זה?

המטרה שלנו היא לחקור ולגלות את מלוא הפוטנציאל של צמח הקנאביס ולייצר באמצעותו פתרונות טיפוליים אפקטיביים לכל כאב, סימפטום או בעיה מהם סובלים אנשים. המותגים שלנו בעלי ערך ומוכחים קלינית כיעילים ומשפרי איכות חיים.
אצלנו השמיים הם הגבול ואנחנו תומכים בכל רעיון או משימה שתביא ערך למטופלים. 

הערכים שלנו

שקיפות

שכולנו נוכל להתחבר ולהבין את "התמונה הגדולה" , את המשמעות מאחורי הפעולות של כל אחד ואחת מאיתנו, ולבסס את האמון של הצוות באפקטיביות המוצרים שלנו.

תקשורת

אנחנו מאמינים שתקשורת טובה בין חברי הצוות וחברי המחלקות השונות היא תולדה של אמון ושותפות והיא זו שהופכת את עבודת הצוות ליעילה וקלה יותר.  

עבודת צוות

השלם גדול מסך חלקיו. אנחנו מאמינים שעבודת צוות היא ליבו הפועם של הארגון. גיבוי, שיתוף ונכונות לעזור, זה ה-DNA של הצוות שלנו. 

יוזמה

סביבת העבודה שלנו מעודדת חשיבה מחוץ לקופסה שמביאה איתה נצחונות ולעיתים גם כשלונות. אנחנו גאים לתת גיבוי מלא לכל מי שמעז לחלום

תודה על הגשת מועמדותך, במידה וקורות החיים ימצאו רלוונטיים ניצור קשר. בהצלחה!