יש לי רישיון לקנאביס רפואי, איפה מותר לי לצרוך אותו?

מותרת ההחזקה על ידי המטופל,של מוצר קנביס לשימוש רפואי: ("שמן קנביס רפואי") תמצית קנביס מהולה בשמן, באריזה המקורית, בכל מקום ובכמות שלא תעלה על הכמות החודשית המאושרת לפי הרישיון או אריזה אחת מקורית (לפי הנמוך מבין השניים). מותרת ההחזקה על ידי המטופל, של מוצר קנביס לשימוש רפואי: ("תפרחות קנביס רפואי") תפרחות קנביס או "גליליות" של […]

האם לקנאביס קיים תוקף?

תאריך התפוגה (exp.Date) מופיע על גבי האריזה/התווית ומתייחס ליום האחרון של אותו החודש. שמן קנאביס רפואי טוב לשימוש כחודש מיום פתיחת הבקבוק.

האם אני זכאי לקבלת רישיון לקנאביס רפואי?

כיום במדינת ישראל קנאביס עדיין מוגדר בחוק כ״סם מסוכן״ בהתאם לפקודת הסמים המסוכנים. עם זאת, במהלך השנים עלתה ההכרה בסגולותיו הרפואיות של הצמח והשפעתו החיובית על מטופלים ולכן, השימוש בו הותר למטרות רפואיות בהתאם לקריטריונים שנקבעו מראש ע"י משרד הבריאות.

כיצד אדע מהו הזן המתאים לי?

בהנתן והנך עומד/ת בקריטריונים של משרד הבריאות ולאחר קבלת מרשם לקנאביס רפואי, בתיקון עולם תוכל/י לקבל ייעוץ והדרכה מלאים על מנת להתאים את הזן המומלץ לך לטיפול במצבך הרפואי הספציפי וזאת על בסיס 13 שנות מחקר קליני שתיקון עולם מתגאה בו. בנוסף תקבל/י מענה אישי מלא, תוך שמירה על רצף טיפולי ובצורה עקבית כמתבקש.

האם ניתן לרכוש את הזנים שלכם בבתי המרקחת?

תיקון עולם גאים להוביל את המהפכה המודרנית לטיפול בקנאביס רפואי הניתן לחולים במרשם בבתי מרקחת ברחבי הארץ. במטרה לשמור על הרצף הטיפולי שלך, מטופל, חבר מועדון של תיקון עולם יוכל לרכוש את הזן המתאים לו דרך שירות הלקוחות באופן ישיר בטלפון 9277* או בבתי המרקחת המורשים לנפק קנאביס רפואי.

כיצד מזמינים משלוח ולאן הוא מגיע?

אם ברשותך מרשם לקנאביס רפואי, תוכל לבצע הזמנה דרך האתר בכפוף לתקנון. תיקון עולם מפיצה מוצרי קנאביס רפואי בהתאם לתקן GDP-IMC באופן ישיר ואישי עד לבית המטופל.

תודה על הגשת מועמדותך, במידה וקורות החיים ימצאו רלוונטיים ניצור קשר. בהצלחה!